Przetargi

Uprzejmie informujemy, iż firma Terra Trade spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ogłasza przetargi do projektu „Wdrożenie w firmie Terra Trade sp. z o.o. technologii odzysku ziemi bielącej z rafinacji parafin z wykorzystaniem procesu ekstrakcji przy użyci u heksanu" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój” 2014-2020 Poddziałanie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne. W związku z czym, zwracamy się z prośbą o przedstawianie ofert na niżej określone przedmioty zamówienia: Zapytanie nr 8/2017 PL
W celu pobrania plików z ofertami, kliknij przycisk Pobierz.

Pobierz

Offer inquiry no. 8/2017 ENG
To download the offer files, click the Download button.

Download

Oferta

Woski i specyfiki

Mieszanki wyselekcjonowanych wosków, parafin i dodatków chemicznych dedykowane specjalistycznym zastosowaniom.

Parafiny

Standardowe produkty otrzymywane z gaczu parafinowego.

Rafinacja gaczu parafinowego

Posiadamy ogromne doświadczenie oraz dysponujemy odpowiednim zapleczem aby skutecznie oczyścić i wybielić gacz parafinowy.

Nasze Produkty

Firma Terra Trade Sp. z o.o. działa na rynku od 2007 roku.

Została stworzona przez ludzi posiadających bogate doświadczenie w branży parafinowo-woskowej.

Swoją działalność opieramy na produkcji specjalistycznych wyrobów woskowych oraz standardowych parafin świecowych i zniczowych. Ponad 20 lat doświadczeń w branży przekłada się na jakość oferowanych produktów oraz zrozumienie potrzeb klientów.

W oparciu o posiadane laboratorium oraz dzięki współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi nieustannie pracujemy nad nowymi produktami oraz kontrolujemy oferowane wyroby.

W Terra Trade kierujemy się uczciwością i profesjonalizmem, dzięki czemu budujemy wzajemne zaufanie i długoterminowe relacje w biznesie.

Laboratorium

SYSTEMATYCZNA KONTROLA OFEROWANYCH WYROBÓW


Każdy etap produkcji jest monitorowany, począwszy od zatwierdzenia surowców aż do wysyłki produktów przez dział jakości.


Laboratorium regularnie testuje produkty i zapewnia zgodność z wymaganą specyfikacją każdego wyrobu.


W oparciu o posiadane laboratorium oraz dzięki współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi nieustannie pracujemy nad nowymi produktami oraz kontrolujemy oferowane wyroby.

W celu nawiązania współpracy,
skontaktuj się z nami.