Przetargi

Zamawiający Firma TERRA TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ unieważnia postępowanie nr 1037657, pt.: Prace budowlane i montażowe wymagane do wybudowania „INSTALACJI DO ODZYSKU ZIEMI BIELĄCEJ Z RAFINACJI PARAFIN Z WYKORZYSTANIEM PROCESU EKSTRAKCJI PRZY UŻYCIU HEKSANU” opublikowane 06.06.2017r. w związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, określoną wcześniej w umowie o dofinansowanie.

Oferta

Woski i specyfiki

Mieszanki wyselekcjonowanych wosków, parafin i dodatków chemicznych dedykowane specjalistycznym zastosowaniom.

Parafiny

Standardowe produkty otrzymywane z gaczu parafinowego.

Rafinacja gaczu parafinowego

Posiadamy ogromne doświadczenie oraz dysponujemy odpowiednim zapleczem aby skutecznie oczyścić i wybielić gacz parafinowy.

Nasze Produkty

Firma Terra Trade Sp. z o.o. działa na rynku od 2007 roku.

Została stworzona przez ludzi posiadających bogate doświadczenie w branży parafinowo-woskowej.

Swoją działalność opieramy na produkcji specjalistycznych wyrobów woskowych oraz standardowych parafin świecowych i zniczowych. Ponad 20 lat doświadczeń w branży przekłada się na jakość oferowanych produktów oraz zrozumienie potrzeb klientów.

W oparciu o posiadane laboratorium oraz dzięki współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi nieustannie pracujemy nad nowymi produktami oraz kontrolujemy oferowane wyroby.

W Terra Trade kierujemy się uczciwością i profesjonalizmem, dzięki czemu budujemy wzajemne zaufanie i długoterminowe relacje w biznesie.

Laboratorium

SYSTEMATYCZNA KONTROLA OFEROWANYCH WYROBÓW


Każdy etap produkcji jest monitorowany, począwszy od zatwierdzenia surowców aż do wysyłki produktów przez dział jakości.


Laboratorium regularnie testuje produkty i zapewnia zgodność z wymaganą specyfikacją każdego wyrobu.


W oparciu o posiadane laboratorium oraz dzięki współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi nieustannie pracujemy nad nowymi produktami oraz kontrolujemy oferowane wyroby.

W celu nawiązania współpracy,
skontaktuj się z nami.